Jesień i zima nie muszą oznaczać szarości aury w połączeniu z czernią ubrań. Projektanci udowadniają, że sezon jesień-zima 2022/2023 zasługuje na uwagę. Wprowadzają do garderoby męskiej kolor, niesztampowe łączenia i dość zaskakujące podejście do tematu komponowania stylizacji. Możemy być pewni, że jest w czym wybierać, na pewno nie można mówić, że nie będziemy zaskoczeni pewnymi tendencjami. Sprawdźmy więc, co przygotowali na najbliższe pół roku.

Stylowe i wzorzyste swetry w duecie z wysokimi golfami – gorące trendy w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

Wśród najmodniejszych stylizacji dedykowanych modzie męskiej jesień-zima 2022/2023 znajdziemy te, w których główną rolę będą odgrywały wzorzyste swetry. Projektanci stawiają na dowolność odnośnie do ich łączeń kolorystycznych, jak również motywów, jakie się na nich pojawią, Liczą na nasze indywidualne poczucie smaku i stylu, które jak wiadomo, jest bardzo różnorodne. Tak samo, jak w propozycjach liczących się domów mody – najważniejsza jest oryginalność, komfort wspomniana różnorodność. W końcu modą warto się bawić.

Czerwień, pomarańcz i zieleń – moc kolorów w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

Wśród kolorów, które bez wątpienia będą należały do tego sezonu bardzo ważne miejsce zajmuje czerwony. Jest to spore zaskoczenie dla wielu amatorów dobrego designu. Dlaczego? Otóż wielu nie dawało jej szans. Zniknęła na tak długo, że powiedzenie iż moda zatacza często koło przestało przybierać na znaczeniu.

Jak się okazuje, nie można być pewnym jej trendów – potrafią zaskoczyć! I tak oto czerwień wraca w wielkim stylu, pokazuje, że nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i ma przy tym olbrzymi potencjał do tego, aby z jej pomocą stworzyć nieszablonową stylizację, jak i taką, która zostanie mocno osadzona w klasyce gatunku. Wśród modnych kolorów w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023 ważne miejsce zajmuje także zieleń, szczególnie w wydaniu butelkowym. Warto także stawiać na kolor pomarańczowy, zarówno w wersji solo, jak i w zestawieniu z równie energetycznymi tonami lub kontrastowymi.

Garnitury w wersji 2.0 – trendy w modzie męskiej jesień-zima 2022/2023

Modne stylizacje na jesień i zimę 2022/2023 to przede wszystkim udowodnienie, że elegancja nie musi oznaczać klasyki gatunku. Garnitur nie musi być skrojony na miarę sylwetki, idealnie do niej przylegać i kolorystycznie stawiać na jednolitą tonację. Garnitur 2.0, bo o nim mowa udowadnia, że często asymetria, przypadkowość i oryginalność to przepis na udaną stylizację. Nie bójmy się więc odważnych kroków, w końcu moda, to przestrzeń do zabawy formą.